• פברואר 1st, 2018
  • Posted by מדריך

כיצד ניתן להתקבל לעבודה בגוגל

סגור לתגובות על כיצד ניתן להתקבל לעבודה בגוגל

חברת גוגל (Google) החלה את דרכה בשנת 1996 על ידי היזמים לארי פייג' וסרגיי ברין שהגו מערכת יעילה ומתקדמת לניתוח הקשר בין אתרים. החברה עצמה נוסדה בספטמבר 1998 ותוך זמן קצר הפך מנוע החיפוש לפופולרי בקרב משתמשים רבים בכל העולם.

החברה צמחה במהירות, הכנסותיה מפרסום גברו, וכיום נחשב מנוע החיפוש לבולט ולפופולרי ביותר בקרב כל הגולשים. גוגל מקפידים להשקיע בסביבת עבודה מתקדמת ונוחה עבור עובדיה, לכן אין זה פלא כי צעירים רבים בארץ ובעולם חולמים על עבודה בגוגל.

הסניף הישראלי של החברה מהווה מוקד משיכה לצעירים המעוניינים להשתלב בחברה החדשנית והמתקדמת וממשיכה לגייס עובדים מוכשרים במגוון תחומים.

אם החלטתם לנסות את מזלכם ולפתח את הקריירה בחברת גוגל, המאמר הבא יציג בפניכם כמה טיפים ונקודות שחשוב לדעת, לפני תחילת התהליך.

אלו נקודות כדאי להבליט בקורות החיים

במידה והמועמד עדיין מעוניין לנסות את מזלו ולהתחיל לעבוד בגוגל, חובה לקחת בחשבון שהביקוש גבוה מאוד; על כל משרה פנויה יש קופצים רבים והתחרות ביניהם גבוהה. לכן, חובה יהיה להקפיד על ניסוח נכון של קורות החיים.

ראשית, אין להכביר במילים מיותרות. יש להדגיש רק את הכישורים המקצועיים והרלוונטים לסוג המשרה ולתמצת את ההישגים בקריירה. בנוסף, כדאי להבליט גם תכונות אופי ייחודיות שיוכלו לתרום באופן עקיף לקריירה.

עבור מועמדים ללא מספיק ניסיון, המעוניינים תחילה לפתח את עצמם בתחומי המשרות המוצעות בגוגל, נינתנת האפשרות לצבור את הניסיון הדרוש בחברות ההייטק השונות בסיוע של חברות המתמחות בהשמת עובדים במשרות הייטק בתחומים רבים כגון: פיתוח תוכנה, אינטרנט, IT וכו'.

כישורים ותכונות שיעלו לכם את סיכויי הקבלה

כמובן שגוגל דואגת לתנאים מעולים שעליהם רק ניתן לחלום בארגונים אחרים, אך עם זאת כדאי לדעת כי העבודה בגוגל תובענית ומחייבת נכונות מצד עובדיה לעבודת צוות.

לחברה יש ניסיון רב בגיוס עובדים, לכן היא מחפשת את אותם המועמדים בעלי כישורי הסתגלות לעבודה בסביבה צוות ובעלי נכונות לאמץ את דרך העבודה שבה בוחר הארגון לעבוד.

למעשה, גוגל לא מחפשת מועמדים שרוצים רק ליהנות מתנאי העבודה המעולים, אלא בוחרת את המועמדים שבאים כדי לעבוד בחברה מתוך זיקה ואמון בדרכה הטכנולוגית.

בגוגל מחפשים למעשה עובדים יצירתיים המרבים לפתח פתרונות טכנולוגיים מחוץ לקופסא וכמובן שיהיו בעלי נכונות להשתלב בעבודה לאורך זמן ולהתקדם לתפקידי מפתח.

מועמדים בעלי משמעת עצמית גבוהה, ייהנו מחופש בסביבת עבודה יצירתית בהתאם לתפקיד.

תנאי עבודה מפנקים ומיקום מרכזי

עבודה בגוגל משתלמת ורווחית. בקרב מועמדי ההייטק, החברה ידועה באטרקציות ובפינוקים הרבים שהיא מעניקה ומרעיפה על עובדיה. החברה מגייסת עובדים מכל המגזרים, לרבות בעלי מוגבלות.

מרכזי הפיתוח נמצאים במקומות מרכזיים שקל להתנייד אליהם בתחבורה ציבורית, באופניים וברכב וממוקמים במגדל אלקטרה בתל אביב ובפארק תעשיות ההייטק במת"מ חיפה.

לטיפים נוספים למציאת עבודה בהייטק מאת עופר אלשיך

עופר אלשיך- משרות בהייטק

Posted in : כללי