• פברואר 28th, 2019
  • Posted by מדריך

דרכים לקדם את האתר שלכם בגוגל

סגור לתגובות על דרכים לקדם את האתר שלכם בגוגל

יש לכם אתר מושקע לעסק, שבניתם או שבנו בשביליכם זה לא כל כך משנה, עכשיו נותר לכם להגיע אל הקהל ולמכור את המוצרים או השירותים שברשותכם. לשם כך צריך לקדם את האתר בגוגל. נושא קידום האתרים הוא נושא מורכב וקיימות דרכים רבות לקדם אתרים.

ניתוח מילות מפתח

כדי לקדם את האתר בגוגל ולהגיע להצלחה, הצלחה במונחים של גוגל היא שאחת ההצעות הראשונות המופיעות בעמוד הראשון במנוע החיפוש תהיה האתר שלך, כמו שמישהו אמר   "אם אתה מופיע בעמוד השני של גוגל אתה לא קיים" . אחת השיטות לעשות זאת היא התמקדות במילות מפתח. בחירת מילות מפתח מותאמות בדיוק לעסק שלכם ולמה שאתם רוצים למכור יעזור ללקוח פוטנציאלי להגיע אל האתר ולהפוך ללקוח שלהם .

נוכחות ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות הן כלי פרסום נרחב, גולש לא יתייחס ברצינות לאתר, שאין לו דף עסקי משלו. דף זה מאפשר לעסק ליצור קשר עם הלקוח לשאילת שאלות העלאת פוסטים. קשר זה מראה רצינות אצל הלקוח שהעסק קיים ויש לו גב, אין חשש מבחינתו שהעסק יעלם לפתע, עוד פרטים על עיצוב דף עסקי לעסק שלכם.

תוכן

התוכן הוא "המלך" אתר ללא תוכן לא יעניין את הגולש,  אשר יפסיק את הגלישה במהירות, לכן יש להעלות את תוכן לאתר לעיתים קרובות. על התוכן המועלה להיות קריא , זוהר, מנוסח בבהירות ומעניין את הגולש, והכי חשוב שהגולש יהפוך ללקוח של העסק על ידי קנייה של מוצר או רכישת שירות.

צילום מקצועי של תמונות

העלאת תמונות ואף סרטונים חשובה לקידום האתר, כאשר בעל עסק מעלה תמונה או סרטון גוגל או פייסבוק יודעים שיש אדם שעומד מאחורי העסק גם הגולש שצופה בתמונות או בסרטים שלכם מרגיש שהוא מכיר אתכם באופן אישי בזכותם. רגש זה יקל עליו להפוך בעתיד ללקוח מרוצה.

אופטימיזציה לקידום אתרים

 המילה הזו נראית אולי מסובכת, אך הכוונה שלה היא התאמת התוכן של האתר לדרישות של גוגל. כך יש לכם הבטחה שמנוע החיפוש יקרא אותן ובכך יקדם את האתר שלכם לדירוג גבוה .

שיווק אתרים

הדבר הכי חשוב שיש לעסוק בו כמעט כל הזמן הוא שיווק אתרים, השיווק מתבצע במספר דרכים: א. כתיבת בלוגים ב. ניהול רשימת דיוור  ג. בניית קישורים לאתר.

 יש לחשוב כל הזמן כיצד יש לקדם את האתר בצורה מיטבית וע"י כך ליצור עסק מניב.

Posted in : כללי