• נובמבר 20th, 2016
  • Posted by מדריך

אוניברסיטת בן גוריון

סגור לתגובות על אוניברסיטת בן גוריון

מה היתרונות של לימודים באוניברסיטת בן גוריון? כיצד אוכל לדעת לבחור את מסלול הלימודים המתאים ביותר ליכולות ולציונים שלי?

אוניברסיטת בן גוריון היא מוסד לימודים אקדמאי אשר ממוקם בבאר שבע בירת הנגב. מדי שנה בשנה נוהרים אל מוסד זה אלפי סטודנטים אשר רוצים להעשיר את השכלתם ולדאוג לעתידם על ידי למידה באחד ממסלולי הלימודים המגוונים. היות וישנם המוני מתעניינים בלימודים באוניברסיטה זו, על ועדות הקבלה להפעיל קריטריונים של מיון וסינון ולבחור רק את הסטודנטים המתאימים. חישוב סכם בן גוריון הוא למעשה הדרך של ועדות הקבלה במחלקות השונות לבצע מיון ראשוני לנרשמים. בפועל מחשבון סכם בן גוריון משקלל את ממוצע הבגרות עם הציון הפסיכומטרי, כאשר סכם כללי כולל את ציוד הפסיכומטרי הכללי והרב תחומי בלבד.

מלבד סכם כללי, לאוניברסיטת בן גוריון סכם כמותי וסכם הנדסה

כאמור לכל אוניברסיטה ישנם תנאי קבלה בסיסיים עבור לימודי תואר. אולם ישנן מחלקות אשר דורשות רמה גבוהה יותר של יכולות, ציונים וכישורים, כאשר באוניברסיטת בן גוריון מדובר בפקולטה של מדעי הטבע וכן במחלקה לכלכלה, לרבות מגמת חשבונאות. חישוב סכם כמותי בן גוריון כולל נוסחת חישוב בלעדית לאוניברסיטה זו וכולל שקלול שווה בין הציון הפסיכומטרי הכמותי וממוצע הבגרות. חישוב סכם הנדסה בן גוריון נועד למיין את המועמדים לפקולטה למדע ההנדסה בהתאם לקריטריונים השונים של האוניברסיטה ולמסלולי הלימוד.

מבולבלים? יש דרך פשוטה לחשב סיכויי קבלה לאוניברסיטת בן גוריון

כאמור לכל אוניברסיטה דרכים שונות ומגוונות למיין את המועמדים אשר מגיעים אליה, כאשר ההבדלים בתנאי הקבלה באים לידי ביטוי במסלולי הלימוד השונים וממחלקה למחלקה. הדבר עשוי להיות מבלבל עבור צעירים לאחר הצבא אשר מחפשים את מסלול הלימודים האופטימלי ונתקלים על הדרך במושגים רבים אותם אינם מכירים לשם חישוב תנאי קבלה. אנו כאן כדי לפשט לכם את הדברים ומציעים לכם חישוב פשוט בעזרתו של אלגוריתם שפותח במיוחד בשביל כך. באמצעותו תוכלו לחשב את סיכויי הקבלה שלכם לכל המוסדות האקדמאיים והמכללות ברחבי הארץ ביעילות ובקלות.

במידה ואתם מעוניינים בחישוב ממוצע בגרות בן גוריון או בחישוב סיכויי קבלה בן גוריון לא נמצאת מחוץ להישג ידכם, כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ כאן ולמצוא את כל הנתונים להם אתם זקוקים!

Posted in : כללי