• ספטמבר 25th, 2017
  • Posted by מדריך

10 החידושים החמים בתחום בניית אתרים

סגור לתגובות על 10 החידושים החמים בתחום בניית אתרים

 

בניית אתרים הוא תחום המתחדש ומתעדכן בתדירות גבוהה במיוחד, לפניכם 10 החידושים החמים בתחום, כולל כמובן , המונח הלוהט full stack web developer.

 

התאמה לכל מכשיר

 בעבר היו לבעלי אתרים שתי אופציות: הראשונה, לבנות אתר מושקע ומדוגם, שיעבוד מעולה במחשב, אך לא יתאים לתצוגה בסמארטפונים וטאבלטים והשנייה, ליצור שני אתרים מקבילים, אחד לתצוגה במסך מחשב, ושני לתצוגה במסכים אחרים. היום, אתרים רספונסיביים מתאימים את התצוגה למסכים מכל הסוגים ובכל הגדלים.

 

התאמה לצרכי העסק

 בניית האתר בהתאם לצרכי העסק.

  • אתר תדמית – מציג את שירותי החברה
  • אתר תוכן – תומך ומאפשר פרסום תכנים, העלאת פוסטים, ניהול בלוג והקמת פורום.
  • חנות וירטואלית – אתר המכיל קטלוג מוצרים ואפשרות לקנייה אונליין
  • קטלוג – אתר המציג את מוצרי החברה, ללא אפשרות רכישה אונליין

 

כלי שיווק

 מנועי החיפוש והרשתות החברתיות מפתחים כלי שיווק ופרסום יעילים, ממוקדים ואפקטיביים. קורס בניית אתרים  איכותי יכשיר את בוגריו להכיר ולהשתמש בכל כלי הקידום הנחוצים ולבנות את האתר כך שיותאם לעבודה עם מנועי החיפוש והרשתות החברתיות.

 

חווית המשתמש

 ברשת קיימים אינספור אתרים ועל מנת שגולש יישאר באתר מסוים, על האתר להיות נוח לגלישה ולספק לגולש חווית משתמש טובה. קורס   Webmaster  מכשיר את בוגריו לבנות אתרים המספקים לגולש חווית גלישה מיטבית – חוויה אשר תגרום לו להישאר באתר ולבצע פעולות שונות.

 

Full stack web developer

 המונח החדש בתחום בניית אתרים הוא ללא ספק full stack web developer ומי שמעוניין להבטיח לעצמו קריירה מפוארת בתחום, כולל משכורת גבוהה בהתאם, הולך ללמוד קורס Full stack. קורס זה מקנה שליטה וידע בסיסיים בכל שלבי הפיתוח והעיצוב של האתר, הן מצד התוכנה והקוד והן מצד המשתמש והעיצוב.

 

בניית אתר מבוססת ראיית המשתמש

 קורס בניית אתרים מכשיר אותך לבנות אתר שיעבוד, אולם כיום אין בכך די ובכדי לעמוד בתחרות, עליך לדעת כיצד להיכנס לראשו של הגולש ולבנות את האתר, כך שיתאים בצורה האופטימאלית לצרכי המשתמש. הגישה העדכנית שמה את חווית הגלישה של המשתמש כסמן לאיכות האתר.

 

עבודה וקריירה

 אם עד היום, קורס בניית אתרים הכשיר אותך לבנות אתרים וקורס עיצוב אתרים הכשיר אותך לעצב אותם, הרי שכיום קורס full stack מכשיר אותך לעשות את שני הדברים ולמעשה מעניק לך ידע וכלים אשר ישמשו אותך בכל שלבי הקמת האתר.

עיצוב מידע

 עיצוב מידע, הוא היכולת לארגן את האינפורמציה בצורה נכונה, מה שיאפשר לגולש קליטה מהירה של התוכן המבוקש וניווט קל בדרך אל המידע הנחוץ לו.

 

מבחן שימושיות

 בכדי לבדוק את יעילות האתר, נהוג כיום לבצע מבחני שימושיות, המספקים לך כבונה האתר משוב מדויק לגבי חווית המשתמש.

 

ראייה כוללת

 הסיבה שכיום Full stack web developer הוא מקצוע כה מבוקש, היא בכדי להבטיח שהאתר יבנה בצורה היעילה והאיכותית ביותר. בכדי להשיג את המטרה, חשוב שהפרויקט ינוהל ע"י אדם הבקי בכל שלבי התהליך, כך נוצר רצף ביצועי, נמנעות טעויות ואי התאמות, וכל הפרמטרים הנחוצים מקבלים את תשומת הלב הראויה.

 

 

Posted in : כללי