• פברואר 7th, 2019
  • Posted by מדריך

על גוגל שמעתם? ככה תקדמו את האתר שלכם!

סגור לתגובות על על גוגל שמעתם? ככה תקדמו את האתר שלכם!

אם יש לכם אתר אינטרנט, אתם בוודאי יודעים כי אתר שנמצא ברשת אך לא מקודם, הוא כזה שאמנם מכיל את התכנים ומסרים שרציתם להעביר ללקוחות, אך בשל העדר קידום ופעולות מתאימות: אינו מקודם ברשת, ובכך לא אפקטיבי. אז מה עושים? קידום אתרים בגוגל וביצוע כמה פעולות חשובות: יכולים לסייע לכם מאד!

לפני הכל – קצת על מידע על חברת גוגל

חברת גוגל האמריקאית, הוקמה בשנת 1998 על ידי שני סטודנטים מאוניברסיטת סטנפורד. החברה שביקשה לאפשר חיפוש מידע באינטרנט ולספק פלטפורמות עבור רשתות חברתיות: הפכה למנוע חיפוש עולמי בו משתמשים מיליארדים בכל העולם! וזאת על מנת לחפש כל מידע ברשת ולקדם עסקים וארגונים.

כיום, גוגל משמשת גם מקדמי אתרים אשר פועלים למען קידום אתרי אינטרנט, כמו גם עבור בעלי עסקים, אמנים, יוצרים, אגודות, חברות, ארגונים ועבור כל מי שיש לו אתר אינטרנט.

אם גם אתם רוצים להשתמש במנוע החיפוש לקידום, חשוב שתדעו כי באמצעות יצירת תכנים מתאימים, שימוש בצירופי מילים ושאר שיטות קידום: אפשר להפוך את האתר למקודם ופופולארי.

כיצד תוכלו לקדם את האתר שלכם באינטרנט?

מאמרי SEO

כדי לקדם אתר, חשוב להכיר את שיטת קידום בשם: SEO. שיטה זאת מושתתת על שימוש בצירופי מילים שגוגל מזהה, ובכך משייך את האתר לחיפושים שמבצעים גולשים ברשת. לדוגמא: אם יש לכם מספרה בתל אביב, מאמרי  SEO שתכניסו באתר יכילו את צירופי המילים "מספרה + תל אביב". בכך האלגוריתם של גוגל ידע להעלות את האתר שלכם מעלה במנוע החיפוש, וזאת על ידי מאמרי מידע שתוסיפו ברשת.

תכני איכות  

מלבד קידום על ידי צירופי מילים, חשוב שבאתר שלכם יהיו תכנים איכותיים ואינפורמטיביים הנוגעים לתחום בו אתם עוסקים. העסיקו כותב תוכן שיוכל לספק לכם תכני איכות. במידה ויש לכם כישרון כתיבה, תוכלו אתם לכתוב ולהוסיף מאמרים באתר. הזינו תכנים בכל שבוע, ונסו לפתוח גם דף עסקי בפייסבוק שם תוכלו לפרסם תכנים וקישורים לאתר. בנוסף יש להזין באתר סרטונים איכותיים הקשורים לבית העסק, כמו גם תמונות איכותיות של מוצרים ושירותים.

קידום אתרים

היעזרו בחברות קידום אתרים. מומחים בחברות קידום אתרים יזינו את התכנים הדרושים לקידום האתר, יבצעו פעולות כמו :שתילת קישורים בין אתרים שונים באינטרנט למען קידום טוב יותר, בעוד שמקדמי אתרים יודעים לאפיין את האתר ולבצע שלל פעולות לקידום. כדי לדעת יותר על קידום אתרים קרא עוד מידע.

לסיכום, קידום אתרים והשקעה בתכנים – כולם יניבו עבורכם תוצאות טובות יותר, יגדילו את כמות הפניות באתר, ויסיעו לכם להגדיל את קהל הלקוחות שלכם ואת החשיפה לבית העסק שלכם.

Posted in : כללי