• יולי 14th, 2019
  • Posted by מדריך

מה זה גוגל ביזניס ולמה הוא כל כך חשוב לעסק שלכם?

סגור לתגובות על מה זה גוגל ביזניס ולמה הוא כל כך חשוב לעסק שלכם?

אחת הפלטפורמות האינטרנטיות החשובות בתחום העסקי נקראית Google My Business. מדובר בעצם בסוג של אנציקלופדיה לאיתור עסקים שנמצאת תחת החסות של חברת גוגל.

ברגע שהעסק שלכם נמצא בתוך המערכת של גוגל, אתם מאפשרים לגולשים שלכם לדעת את כל המידע הכי רלוונטי על העסק שלכם בין אם זה מיקום של העסק על המפה, קישורים רלוונטים לאתר, לרשתות חברתיות, תגובות של הגולשים, המלצות ועוד. רוב הגולשים בעולם פונים לרשת האינטרנט במטרה לאתר עסקים ולכן ככל שתתנו לגוגל מידע כמה שיותר מדויק על העסק שלכם, ככה זה יבוא לטובתכם ואנשים שמחפשים אתכם פשוט ימצאו אתכם בקלות וכך גם הסיכוי שהם יפנו אליכם, פשוט יעלה.

עוצמת הכוכבים

בנוסף, כל גולש שמבקר בעסק שלכם דרך Google My Business, יכול להוסיף חוות דעת מילולית על החוויה ועל השירות שהוא קיבל בעסק שלכם. ביקורות טובות וחיוביות, ישפרו את הסיכוי של גולשים נוספים להיכנס ולהגיע לעסק שלכם. דבר נוסף וסופר חשוב בהקשר הזה, הוא שכל גולש יכול לדרג את העסק ולתת לו מכוכב אחד עד חמישה כוכבים. הכוכבים הללו הם בעצם המפתח שלכם להצלחה כי זה הדבר הראשון שגולשים מסתכלים עליו.

הגעה נוחה ופשוטה

ברגע שהפרטים שלכם נמצאים בתוך המערכת תוכלו לרשום את הכתובת של העסק גם באפליקציית וויז וככה להקל על ההגעה אל בית העסק.

לסיכום, אם אתם עדין לא רשומים לGoogle My Business ויש לכם עסק קיים, שווה לכם לצפות בסרטון או לקרוא מאמר לגבי איך להירשם לשירות החינמי הזה שלב אחר שלב. לאחר מכן תוכלו לקדם את עצמכם גם בקידום אורגני וגם בקידום ממומן כדי להגדיל את הסיכויים לכניסות של גולשים אליכם.

Posted in : כללי