• נובמבר 19th, 2019
  • Posted by מדריך

מהם הוצאות השיווק של עסק חדש?

סגור לתגובות על מהם הוצאות השיווק של עסק חדש?

הקמתם עסק חדש? אתם צריכים לשווק את העסק. לפעמים, יש צורך להוציא הוצאות שונות לקידום העסק. כמה מומלץ להוציא עבור שיווק עסק מתחיל? מומלץ להוציא כמה שפחות. אם ניתן- עדיף למצוא את כל הדרכים, לשווק את העסק, ללא הוצאות התחלתיות.

איך תנהלו את הוצאות השיווק של העסק?

אם החלטתם להוציא הוצאות עבור שיווק העסק, חשוב שתהיו עם יד על הדופק. עליכם לוודא שאתם לא מוציאים הוצאות רבות, ומכניסים מעט מאוד מהעסק. איך תבדקו? עליכם לנהל היטב, את החשבונות של העסק. לשם כך, מומלץ לכם להוציא הוצאה כספית לא גדולה, ולרכוש מנוי עבור תוכנה להנהלת חשבונות. בתוכנה, תזינו את סעיפי ההוצאות מול סעיפי ההכנסות. כמובן, עליכם לערוך מאזנים. כך, תהיה לכם תמונה ברורה של הוצאות מול הכנסות. אתם תדעו, האם ההוצאה עבור השיווק, משתלמת.

לא לשכוח את ההוצאות על חבילת מיתוג ופרסום.

כל עסק, חייב לעצמו מוצרי מיתוג. גם אם הפעילות של העסק, מתבססת אך ורק על האינטרנט. מהם מוצרי המיתוג, שעסק חייב להשקיע בהם?

  • לוגו- כל עסק חייב לוגו. זהו הסמל של העסק. כאשר מגלים עסק ללא לוגו, העסק נתפס כלא רציני.
  • שם- השם של העסק, הוא המהות של העסק. רק כאשר יש שם לעסק, אפשר להתחיל לשווק את העסק.
  • סלוגן- חשוב שלכל עסק יהיה סלוגן. משפט הסלוגן, משמש כרטיס היכרות של העסק.
  • כרטיסי ביקור- מומלץ, שלכל עסק, יהיו כרטיסי ביקור. זוהי שיטת השיווק הטובה ביותר, מפה לאוזן. את הכרטיסים נותנים לבני משפחה וחברים, וללקוחות הנכנסים לעסק.
  • מוצרי מיתוג- אם עסק רוצה להיצרב בתודעה, חשוב שיהיו לו מוצרי מיתוג. מוצר המיתוג הטוב ביותר עבור פרסום, הוא שקית. אולם, ישנם מוצרים נוספים, שיכולים לסייע בפרסום העסק. למשל: שוקולדים ממותגים, המחולקים ללקוחות. עטים ממותגים, כוסות, ועוד.

מתי כדאי להוציא על פרסום בדפוס של העסק?

האם כדאי לכם, להוציא כסף על פרסומים מודפסים? כדי לענות על התשובה, עליכם לבדוק, האם הקהל בסביבה של העסק, זקוק לשירות ולמוצרים של העסק. אם התשובה היא חיובית, מומלץ לתלות מודעות על העסק, ולפרסם בעיתונות מקומית. אם התשובה היא שלילית, מומלץ לכם לא להוציא על פרסום מודפס, ולהשקיע באפיקי פרסום דיגיטליים.

מתי לבסס את הכנסות העסק על אתר מכירות?

באופן כללי, תמיד מומלץ לבנות לכל חנות פיזית, גם חנות ווירטואלית. אולם, אם החנות הפיזית עמוסה קונים, והטיפול במשלוחים, ייפגע בפעילות החנות הפיזית, ייתכן שלא כדאי לבנות חנות אינטרנטית. אולם, לפעמים, החנות הפיזית לא עמוסה לקוחות. ולפעמים, היא תהיה כמעט ריקה מקונים, גם כאשר הושקע כסף בפרסום העסק. לכן, במצבים אלו, מומלץ לבנות חנות דיגיטלית. חשוב לשווק היטב חנות זו ברחבי הרשת. כך, ייכנסו לעסק ההכנסות מהקניות של הגולשים ברשת.

Posted in : כללי