• מרץ 30th, 2017
  • Posted by מדריך

מדוע קידום אתרים כל כך חשוב לעסק שלכם?

סגור לתגובות על מדוע קידום אתרים כל כך חשוב לעסק שלכם?

שיווק הוא חלק מרכזי בניהול העסק. לאורך ההיסטוריה כולה, עסקים השקיעו חלק ניכר מן המשאבים שלהם בשיווק העסק, שכן התנאי ההכרחי לייצור מכירות ורווח, הוא משיכה ושימור לקוחות, ואת זה עושים באמצעות שיווק. קידום אתרים היא למעשה טכניקת שיווק חדשה, שהולכת ותופסת מקום יותר ויותר חשוב במגזר העסקי, טכניקת שיווק המיועדת כל כולה למרחב האינטרנט, שבו היכולת של הלקוח הפוטנציאלי למצוא אתכם מבין כלל המתחרים, היא המפתח לחשיפת העסק וליצירת מכירות.

קידום העסק במגוון ערוצים אונליין
ככלל, קידום אתרים היא פרקטיקה, המיועדת לקדם את אתר האינטרנט של העסק במגוון ערוצים מקוונים לרבות מנועי חיפוש, פורומים, רשתות חברתיות ואתרים מקצועיים רלוונטיים. יחד עם זאת, מטרת העל היא קידום האתר אל ראש תוצאות החיפוש של גוגל סביב ביטויי החיפוש הרלוונטיים ביותר לעסק. היכולת של העסק לפגוש את הלקוח בדיוק ברגע בו הוא מחפש אותו, היא יכולת מפתח שהייתה חלומם של אנשי שיווק משחר ההיסטוריה, וכיום בזכות האינטרנט הופכת להיות מציאותית ואפשרית.

תמהיל של אפשרויות קידום אורגני וקידום ממומן
אחרי שאמרנו את זה, קידום אתרים לא יכול להתבסס אך ורק על הניסיון להגיע למקום הראשון סביב כל ביטויי המפתח הרלוונטיים, שכן התחרות היא עצומה, ומגוון ביטויי החיפוש בהם עושים שימוש הלקוחות הפוטנציאליים הוא גדול. בהתאם לכך, אסטרטגיית קידום חייבת לכלול מרכיבים שונים, הכוללים קידום אורגני באמצעות תוכן ומדיה, וכן קידום ממומן במנועי חיפוש, רשתות חברתיות וערוצים אפקטיביים נוספים. כפי שניתן להעריך, היכולת לבנות את אסטרטגיית הקידום ולהוציא אותה אל הפועל בצורה קונסיסטנטית ולאורך זמן, דורשת רמה גבוהה של מקצועיות, ולכן ההמלצה הגורפת היא להעביר את האחריות לנושא לגורם חיצוני מקצועי, המתמחה בכך.

מכלול של פעילויות קידום, היוצר את הערך השיווקי הנדרש לעסק
בתוך התחום של קידום אתרים, ישנם תחומי התמחות שונים, ובהם קידום אורגני לקידום האתר אל ראש תוצאות החיפוש, קידום ממומן לחשיפת האתר ללקוחות פוטנציאליים ברגע המתאים, רימרקטינג, קידום לוקאלי עבור בתי עסק שפעילותם מתאפיינת במיקוד לוקאלי עבור האוכלוסייה המקומית וכן הלאה. חברת קידום מקצועית, חייבת להכיר את כלל התחומים ולהעמיד לרשות הלקוח את כל האפשרויות הקיימות, כדי שניתן יהיה לבנות את התמהיל האולטימטיבי עבור העסק.

תהליך עסקי ארוך טווח
כמו כן, קידום אתרים מקצועי הוא תהליך ארוך טווח, שחייב להיות מוטמע בתוך הפעילות העסקית השוטפת. במידה ותוכלו ליישם את התהליך בצורה מקצועית וקונסיסטנטית לאורך זמן, תוכלו ללא ספק לחוש בקפיצת מדרגה בהיקף הפעילות העסקית, בחשיפה גבוהה ללקוחות פוטנציאליים חדשים, ובקידום המוניטין והמותג של העסק, בקרב קהל היעד. אלו הם בדיוק היעדים של פעילות שיווקית, וכאמור, בעידן הנוכחי, פעילות זו מתרכזת ברובה בפעילות הקידום.

 

Posted in : כללי
תגיות: