• יולי 22nd, 2019
  • Posted by מדריך

המדריך המלא לפתיחת גוגל ביזניס

סגור לתגובות על המדריך המלא לפתיחת גוגל ביזניס

גוגל ביזניס או פרסום בגוגל לעסקים היא תוצאת חיפוש עשירה של לקוחות שרוצים להגיע אליכם מעבר לאתר התדמיתי שלכם. בעזרת גוגל ביזניס אנשים שמחפשים אתכם יוכלו להבין איפה את נמצאים במבחינת מיקום, לקבל הוראות הגעה המחוברות לגוגל מפות, לראות את הטלפון שלכם, לקבל קישור ישיר לאתר שלכם…

ניתן גם להכניס פוסטים ולראות ביקורות לעסק שלכם שזה משהו מאוד חשוב. אפילו אפשר להכניס קובץ וידיאו. כל עסק יכול לקבל את זה וזה גם מאוד עוזר לתהליך הקידום. ניתן גם להוריד את האפליקציה וכך להתנהל משם.

איך נרשמים?

  1. כותבים במנוע החיפוש גוגל מיי ביזניס. היכנסו לרישום החינמי. עדיף להיות מחוברים לג‘ימייל שלכם.
  2. מלאו את פרטי העסק: שם העסק, המדינה, הכתובת, העיר, מיקוד, טלפון ראשי, קטגוריה למשל פרסום, הזנת כתובת האתר. בנוסף, במידה והעסק שלכם מספק שירותים ומוצרים חשוב למלא את זה כי זה קשור לנושא השליחויות. ככל תשעלו יותר תמונות ופוסטים ככה התוצאה שלכם תהיה יותר עשירה עם יותר פרטים עבור הגולשים שלכם וגם יותר מקצועית. ברגע שאתם עושים את זה גוגל מאפשר לאנשים לשאול שאלות ואז הם יכולים לדרג את העסק שלכם. זה מאוד חשוב לאפשר את זה. 

לחיצה על כל הסקירות תראה את כל הביקורות. חשוב מאוד לענות לסקירות האלה זה עוזר בנראות של העסק. ניתן גם לראות תמונות, גם כאלה שאתם העלתם וגם כאלה שלקוחות שלכם מעלים. אחרי שאנחנו מפתחים את החשבון בצורה מקצועית וטובה, ניתן גם להיכנס ולראות כל מיני סטטיסטיקות הקשורות לעסק שלי כמו למשל בחודש האחרון חיפשו אותי איקס אנשים בצורה עקיפה ועוד איקס אנשים בצורה ישירה. ניתן לקבל נתונים גם לפי רבעון.

אחד היתרונות של גוגל מי ביזניס הוא נושא המחיר. אם רציתם לעשות פרסום בזול בגוגל אז גוגל ביזניס הוא הכלי בשבילכם, למעשה, גוגל ביזניס הוא כלי חינמי התורם צורה ישירה לחשיפה לעסק שלכם

Posted in : כללי