• יולי 22nd, 2019
  • Posted by מדריך

איך לשפר את ביצועי הגוגל ביזניס ?

סגור לתגובות על איך לשפר את ביצועי הגוגל ביזניס ?

לכל מי שיש עסק חשוב שידעו איפה הוא ממוקם. מליוני גולשים ברחבי העולם עושים שימוש במנוע החיפוש גוגל במטרה לאתר עסקים בכל מיני תחומים. עסקים שמנצלים את הפלטפורמה של גוגל מספקים לעצמם מגוון רחב של יתרונות החל מאפשרות למצוא אותם בקלות, דרך שיפור תהליך הקידום האורגני שלהם ועד מיקוד קהלי היעד אליהם העסק פונה.

למעשה, גוגל ביזניס מאפשר לכל בעל עסק להראות ללקוחות שלו איפה העסק ממוקם, מה השם של העסק, מהן שעות הפעילות של העסק, להציג תמונות שמאפיינות את העסק, לקחת את הגולש לסיור וירטואלי ואפילו להעלות סרטון תדמית על העסק. למעשה, מדובר בפלטפורה חינמית שמאפשרת לכל מי שיש לו חשבון גוגל רגיל ליצור עמוד עסקי. כדי שהביצועים של הגוגל ביזניס יהיו טובים חשוב להוסיף את המידע העסקי של העסק בתוך הפלטפורה כמו למשל כתובת האתר, שם העסק, הקטגוריה שבה העסק עוסק, טלפון, מאפיינים, אזורי שירות ועוד.

דבר נוסף שמאוד משפר את הביצועים של גוגל ביזניס הוא לנצל את 750 המילים בהן אתם יכולים להציג את העסק שלכם באיזו צורה שאתם רוצים. למלל באינטרנט יש הרבה כוח וזו במה בשבילכם לכתוב על השירותים השונים שאתם מעניקים ללקוחות שלכם.

למעשה, במקום זה אתם יכולים להעניק רושם ראשוני ממש טוב ולכן מאוד חשוב להתנסח בצורה מקצועית. דבר נוסף שאתם יכולים לעשות הוא לקדם מוצר ספציפי חדש שהבאתם או שירות מסוים שאתם רוצים לשדרג. ככה תוכלו ב-1500 אותיות לספר על אותו מוצר, מבצע או שירות. חשוב לוודא שאם אתם מעלים תמונה הרזולוציה שלה לא חורגת מ- 590*445.

Posted in : כללי