• דצמבר 14th, 2017
  • Posted by מדריך

איך להגיע ליותר אנשים ברשת

סגור לתגובות על איך להגיע ליותר אנשים ברשת

קורס SEO הינו קורס העוסק בתחום של קידום אתרים ומלמד איך להגיע ליותר אנשים ברשת באמצעות כלי  גוגל השונים, הבנה עמוקה כיצד עובד מנוע החיפוש, קידום אתר באופן אורגני, כיצד לבנות אתר אשר מותאם למנועי החיפוש, שיטות קידום ושיווק באינטרנט, יכולות ניתוח, מחקר והסקת מסקנות הקשורות בתהליך של קידום אתרים ועוד..

מה זה SEO

SEO הינן ראשי התיבות של המונח Search Engine Optimization –  או בעברית = התאמה למנוע החיפוש. תפקידו של יועץ SEO הינו לייעץ או לבנות קמפיין שמטרתו קידום האתר בתוך מנוע החיפוש (בדרך כלל מדובר על גוגל) כאשר השאיפה בדרך כלל תהיה להיות הראשון או בתחילת הדף הראשון בגוגל כאשר אנשים מקלידים ביטויי חיפוש הקשורים לעסק או האתר אותו מנסים לקדם. אופן העבודה בקידום כזה היא עבודת קידום "אורגני" שמשמעותה קידום על בסיס מיקום האתר בדף והופעה כמה שיותר מדויקת ורלוונטית בהקלדת מילות חיפוש מסוימות ללא אמצעי מימון חיצוניים כמו מודעות, יועצי SEO הם אלו שעושים את חקר מילות החיפוש ובוחרים (בעזרת כלים של גוגל) מהם מילות הקידום הרלוונטיות ביותר לעסק, כמו כן הם אלו שמחליטים על צורת הקידום (קידום דרך תוכן, קידום מתוך התאמת האתר לקריטריונים של גוגל ועוד), ובמידת הצורך יודעים להמליץ ולשלב שיטות קידום ממומן על מנת להגדיל את חשיפת האתר ובסופו של דבר את הפעילות.

הנושאים הנלמדים בקורס SEO

קורסי SEO זמינים במכללות ובתי ספר רבים ברחבי הארץ כאשר נושאי הלימוד משתנים במעט בין קורס לקורס, בין נושאי הלימוד הנלמדים בקורס SEO ניתן למצוא: בניית אתרים המותאמים למנועי החיפוש ולגוגל, איך להגיע ליותר אנשים ברשת, ארגז כלים מעשיים לניהול קמפיין קידום אתרים, מדדים ושיטות לניתוח ומעקב אחר התקדמות ותוצאות קמפיין הקידום, חוקי כתיבה שיווקית וכתיבת תוכן באינטרנט, קידום והפצת תכנים, כלי הקידום של גוגל, עבודה מול לקוחות, ניהול עסק אישי, הכרות מעמיקה עם חברות הענק בתחום כמו גוגל, פייסבוק ויוטיוב ועוד. קורסי SEO  ניתן למצוא במסלולים שונים ובהיקף שונה אך בדרך כלל קורסים אלו הינם קורסים המספקים ידע מעשי רחב, ניסיון מעשי עוד בשלב הקורס, הכנה לתעסוקה ועבודה עם לקוחות כבר בסיום הקורס. קורסי SEO בדרך כלל יכללו כ 100 – 120 שעות לימוד כאשר קיימים קורסים כיום בשוק המיועדים לרמות שונות בחלקם נדרשת השכלה קודמת.

למי מתאים קורס SEO?

קורס SEO מתאים לאנשים אשר מתעניינים בתחום השיווק באינטרנט ומעוניינים לקבל ידע מעמיק ויכולות עבודה  מקצועיות בתחום, לבעלי אתרים אשר מעוניינים לשפר את מדרג האתר שלהם בגוגל ולקבל כלים והבנה בשיטות וכלי הקידום השונים, לאנשים המגיעים מתוך סקרנות ומעוניינים להרחיב את ידיעותיהם, לאנשי שיווק ופרסום המעוניינים להרחיב את אופקיהם בתחום השיווק האינטרנטי, ליועצים בתחומי השיווק, הפרסום, והסחר האלקטרוני ולכל מי שמעוניין ללמוד איך להגיע ליותר אנשים ברשת.

Posted in : כללי